Żele pod prysznic
Dobry kosmetyk tego typu powinien nie tylko pielęgnować ciało i pięknie pachnieć, lecz także odżywiać je i nawilżać.
Co powinno znaleźć się w składzie żelu pod prysznic?
Najlepszym rozwiązaniem będzie kosmetyk pozbawiony SLS i SLES – mamy wówczas pewność, że nie wysuszony on naszej skóry. Kosmetyk zawierający łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego pozwoli natomiast na łagodne oczyszczenie ciała, bez podrażnień i uczucia ściągnięcia.
Rodzaje żelów pod prysznic
W sklepach spotkać możemy się między innymi z żelami odżywczymi, które najlepiej sprawdzą się u posiadaczy szorstkiej skóry, przywracając jej miękkość i elastyczności. Drugim, równie popularnym rodzajem żelu jest nawilżający – idealny dla posiadaczy delikatnego i wysuszonego naskórka.
U nas znajdziesz takie marki, jak Ziaja, HERMES, Baobab Collection, isdin, Unbottled.Ключевое слово
żele pod prysznic hermes żele pod prysznic ze sklepu douglas.pl żele pod prysznic ze sklepu fabrykaform.pl żele pod prysznic ziaja żele pod prysznic ze sklepu sephora.pl żele pod prysznic ze sklepu ziaja.com
żele pod prysznic nivea - zobacz wybrane produkty
Sinsay – Żel pod prysznic Kuromi – wielobarwny –
Sinsay – Żel pod prysznic My Melody – wielobarwny –
Sinsay – Żel pod prysznic z motywem kapibary – różowy –
Żel pod prysznic Paris 350 ml
Żel pod prysznic i balsam do ciała Baobab Gift Box Women 2 el.
Żel pod prysznic Saint-Tropez 350 ml
Żel pod prysznic Humdakin 250 ml
Żel pod prysznic Humdakin Chamomile and Sea buckthorn 30 ml
Żel pod prysznic Gentlemen 350 ml
Żel pod prysznic i balsam do ciała Baobab Gift Box Miami 2 el.
Żel pod prysznic Women 350 ml
Żel pod prysznic i balsam do ciała Baobab Gift Box Saint-Tropez 2 el.
Baobab Collection
Żele pod prysznic
Żel pod prysznic i balsam do ciała Baobab Gift Box Saint-Tropez 2 el.
Żel pod prysznic Manhattan 350 ml
Żel pod prysznic Miami 350 ml
Żel pod prysznic MANGO Żele pod prysznic 60 ml
Żele pod prysznic
Żel pod prysznic o zapachu mango od THE BODY SHOP to fantastyczny sposób na odświeżenie ciała. Produkt wegański, składający się w 92% z naturalnych składników, takich jak ekstrakt z mango oraz aloes pozyskiwany w ramach Fair Trade z meksykańskich społeczności, doskonale nawilża skórę. Frakcje zapachowe mango, marakui i piżma przywołują wspomnienie dojrzałego, słodkiego mango, które [...]
Żel pod prysznic MONOI Żele pod prysznic 1000 ml
Żele pod prysznic
Żel prysznicowy MONOI od BEAUTERRA to produkt o wyjątkowo oleistej konsystencji, który dostarcza Twojej skórze nawilżenia oraz uczucia komfortu. Dba o naturalną barierę ochronną, utrzymując fizjologiczne pH. Formuła wzbogacona o olejek Monoï składa się w 91% z naturalnych składników. Może być stosowany zarówno na ciało, jak i na włosy, ułatwiając ich rozczesywanie. Produkt przeszedł testy [...]
Żel pod prysznic ALOE VERA Żele pod prysznic 100 ml
Żele pod prysznic
Gel pod prysznic o intensywnej konsystencji, który dba o odpowiednie nawilżenie oraz wygodę skóry. Chroni jej naturalną barierę dzięki pH zbliżonemu do fizjologicznego. Formuła Aloe Vera jest wzbogacona o BIO oliwę z oliwek oraz 91% składników naturalnych. To produkt 2w1, stworzony do pielęgnacji ciała i włosów, ułatwiający ich rozczesywanie. Testowany dermatologicznie, zawiera 0% mydła.
CHANEL – ŻEL POD PRYSZNIC Nº 5W przezroczystej różowej butelce, żel pod prysznic N°5 jest łatwy w aplikacji dzięki nakrętce „Twist and Slide”, ekskluzywnemu mechanizmowi od CHANEL. Aby otworzyć butelkę, należy delikatnie przekręcić podstawę nakrętki w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Jego kremowa, pieniąca się konsystencja delikatnie perfumuje i pozostawia skórę miękką i aksamitnie [...]
Chloé Perfumowany żel pod prysznic Chloé Atelier des Fleurs Jasminum Sambac Żele pod prysznic 300 ml Damski
Chloe
Żele pod prysznic
Dom Mody Chloé prezentuje oryginalny rytuał obejmujący perfumowane, nawilżające mleczka do ciała oraz żele pod prysznic.Perfumowany żel pod prysznic Chloé Atelier des Fleurs Jasminum Sambac wzbogacony jest ekstraktem z kwiatu hoi różowej*. Ten nawilżający wegański żel pod prysznic perfumuje ciało delikatnym kwiatowym zapachem. Jego formuła jest nasycona jednym z najbardziej emblematycznych zapachów linii: Jasminum Sambac, [...]
SISTERS AROMA Inteligentny żel pod prysznic Żele pod prysznic 250 ml
Sister's Aroma
Żele pod prysznic
SISTERS AROMA Inteligentny żel pod prysznic Żele pod prysznic 250 ml
Nasz żel pod prysznic o zapachu bułgarskiej piwonii wytwarza delikatną pianę, która skutecznie oczyszcza skórę, jednocześnie odświeżając zmysły dzięki subtelnemu, kwiatowemu aromatowi. Zaletą tego produktu jest inspiracja pięknem piwonii, co sprawia, że skóra po użyciu jest czysta, gładka i subtelnie pachnąca — to doskonały sposób na relaks od codziennych obowiązków. Dzięki niemu poczujesz świeżość i [...]
ŻEL POD PRYSZNIC PLAISIR różowy granat Żele pod prysznic 600 ml
Żele pod prysznic
Żel do mycia ciała z różowym granatem to doskonałe rozwiązanie dla skóry, która pragnie delikatnej pielęgnacji podczas kąpieli. Jego unikalna formuła została opracowana z myślą o neutralnym pH, gwarantując przyjemne uczucie świeżości.
Żel pod prysznic TRUSKAWKA Żele pod prysznic 60 ml
Żele pod prysznic
Zyskaj aksamitną i gładką skórę dzięki żelowi o strawberry zapachu do użycia pod prysznicem. Ten subtelny produkt stanie się Twoim codziennym rytuałem pielęgnacyjnym. Dzięki rewitalizującej kompozycji z olejem truskawkowym oraz aloesem z odpowiedzialnych źródeł, Twoja cera nabierze blasku. Gładka skóra każdego dnia Słodki zapach Lekka formuła Oparte w 92% na naturalnych składnikach Wzbogacone aloesem z [...]
Nasz żel pod prysznic z kwiatem Tahitańskim Tiare wytwarza gęstą, aromatyczną pianę, która sprawia, że skóra staje się odświeżona, delikatna i otulona egzotycznym zapachem kwiatowym. Zaletą tego produktu jest to, że kwiat tiare, mający swoje korzenie w tradycji Pacyfiku, wyróżnia się hipnotyzującym zapachem oraz relaksującymi właściwościami. Używając tego codziennego preparatu do mycia, możesz przenieść się [...]
